Economische ontwikkeling Drechtsteden

Boardleden

De Economic Development Board (EDB) bestaat uit bestuurders vanuit het bedrijfsleven, kennisinstellingen en overheid in de regio Drechtsteden. De zogenaamde Triple Helix.

Benieuwd naar onze projecten en initiatieven? Neem contact op voor meer informatie.

Voorzitter

Sjoerd Vollebregt

Directeur Nezzt

Catherina Bieringa

General Manager R&D Boskalis

Sander Steenbrink

Managing Director Danser Group

Ben Maelissa

Prof. socio-economic Erasmus University

Derk Loorbach

Vz. College van Bestuur Da Vinci

Henrik Stevens

Vz. Raad van Bestuur ZH Albert Schweitzer

Peter van der Meer

Hoofd Innoveren InnovationQuarter

Linco Nieuwenhuyzen

Director Procurement Damen Shipyards

Jacob Biemond

Manager Production Department Van Oord

Sjon Kranendonk

Algemeen Directeur Vereniging Innovatieve Geneesmiddelen Nefarma

Gerard Schouw

Burgemeester Sliedrecht

Jan de Vries

Director Operations Papendrecht Fokker Aerostructures

Arnold Koster

Bestuurder bij Trivire

Tinka van Rood

Co-Founder SolarDuck

Koen Burgers

CTO Oceanco

Arie van Andel

Head of Public & EU Affairs Royal IHC

Hans Huigen

Creative Consultant & Marketeer QUEM

Nils Kleingeld

Oprichter Mothership

Jeroen Everaert

Directeur Schouwburg Kunstmin en Energiehuis

Jasper Damsteegt

Directeur Hoger Onderwijs Drechtsteden

Sandra van Steenvelt

Directeur Amega Groep

Niels ter Brake

Founder Digital Shapers

Marelle van Beerschoten

Directeur Aqualiner & Waterbus

Gerbrand Schutten

Lisette de Lijster de Raadt
Algemeen Directeur Stroomlijn

Lisette de Lijster de Raadt

Drechtsteden

André Flach

Drechtsteden

Maarten Burggraaf

Innovatiemanager FC Dordrecht / Energiek Dordt

Leon Vlemmings

Directeur MAAT

Arjan Maat

Management

Programmamanager

Carola Blokland

0657598190 carola@dealdrechtsteden.nl
Secretariaat

Osha Sheocharan

0625430214 osha@dealdrechtsteden.nl

Business Developers

Business Developer Digital Mainport

Max Remerie

0621203587 max@dealdrechtcities.nl
Business Developer Delta Technology

Arjen de Jong

0652803748 arjen@dealdrechtcities.nl
Business Developer Duurzaam Varen

Pieter Boersma

0657994869 pieter.boersma@innovationquarter.nl
Business Developer Zorg Innovatie

Liesbeth Leurs

0884747255 liesbeth.leurs@innovationquarter.nl
Business Developer Smart Manufacturing

Jan Terlingen

0636141590 Jan.terlingen@innovationquarter.nl

Meld je aan op 'The daily Deal'
en ontvang de laatste regio updates
direct in je mailbox.

Aanmelden nieuwsbrief
skyline